'Dia Yazılım' ve 'Mikro Yazılım' Trabzon Merkez Şubemize Hoş Geldiniz.

Kimligimiz

computer.web.tr kimliği


Bilişim teknolojileri çağımızın en önemli ihtiyaçlarından biri haline geldiği hepimizce bilinen bir konudur. Sektöre hizmet veren kuruluşların kalite ve güven değerleri, sunmuş oldukları yazılım ve donanım kalitesi ile birlikte önem arz etmektedir. Kurumsal şirketlerin, kamu kurum ve kuruluşlarının, yazılım, donanım, entegrasyon ve web tasarımı ekibimizle yanınızdayız.

Sürdürülebilirler, kısa, orta ve uzun vadeli çözümleri, teknolojiden üst düzeyde yararlanmak isteyen müşterilerimizde sunmaktayız.

Başarımızın ana unsuru, tüm bu hizmetleri sunarken müşterilerimizin işini kendi işimiz gibi benimsemek, şeffaf, özverili ve esnek yapımızla hareket etmemize bağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle analiz etmek, projelendirmek, raporlamak ve dokümantasyona tabi tutmak odak noktamızdır.

Misyonumuz;
Müşteri odaklı ve yüksek müşteri memnuniyeti, kalite, şeffaflık, güven ilkelerimizden taviz vermeden kararlı yapımızda sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak.

Vizyonumuz;
Sürdürülebilirlik ve kalite ile büyüyen ve gelişen müşteri portföyü şirketi olmak.

Değerlerimiz / Müşteri memnuniyeti;
Yüksek müşteri memnuniyetimizi, çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda çalışmamıza borçluyuz.

İletişim İçin Formu Doldurun Size En Kısa Sürede Geri Dönüş Yapalım

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Bu Alanı Lütfen Doldurunuz
Bu Alanı Lütfen Doldurunuz
Bu Alanı Lütfen Doldurunuz
Bu Alanı Lütfen Doldurunuz