'Dia Yazılım' ve 'Mikro Yazılım' Trabzon Merkez Şubemize Hoş Geldiniz.

Veri Kurtarma Yedekleme

Veri Kurtarma & Yedekleme
Veri Kaybı (Data Loss), herhangi bir işlem veya müdahale sonucunda verilerin erişilemez duruma gelmesidir. Veri kaybının nedenleri arasında en çok rastlanan kullanıcı hatalarıdır. Bunun yanı sıra yazılım hataları, virüs bulaşması, voltaj yüksekliği ya da düşüklüğü, alınan darbe hasar, sel, deprem, yangın gibi birçok sebep sayılabilir.

  • RAID Veri Kurtarma
  • SSD Veri Kurtarma
  • HDD Veri Kurtarma
  • CEP Telefonu Veri Kurtarma
  • SD Kart Veri Kurtarma
  • NAS / SAN Veri Kurtarma
  • USB Veri Kurtarma

Felaket kurtarma
Veriler çağımızın en değerli kaynakları haline geldiğini hepimiz biliyoruz.

Her şirketin yedekleme ve felaket kurtarma senaryosu olması kaçınılmaz bir olgudur. Yapılan araştırmalar her yıl %13 daha işletme veri kaybı yasamaktadır.

Geç olmadan verilerinizin güvenliğinden emin olun.

Veri yedekleme ve ve felaket kurtarma senaryolarımız için bizimle iletişime geçiniz.

Doğru yedekleme
Öncelikle uygulanacak yedekleme türüne karar verirken, ihtiyaçların doğru şekilde belirlenmesi gerekli. Tam, fark ve artımlı olmak üzere üç farklı yedekleme türü mevcut. Dördüncü yöntem “tekilleştirme” de yoğun olarak kullanılıyor. Çoğunlukla tam yedekleme yöntemi kullanılsa da hepsinin kendisine göre avantaj ve dezavantajları olduğunu söyleyebiliriz. Bizimle iletişime geçin, verilerimizin güvenliğinden emin olun.

Bilgi Güvenliği
İnternet çağımızın vazgeçilmez aracı haline gelmesinden sonra bilgi güvenliği de büyük önem taşımaya başladı. Gün geçmiyor ki yeni bir saldırı veya fidye yazılımları ile şirketler karşı karşıya kalmasın. Doğru çalışan güvenlik algoritmaları ve anti virüs yazılımları ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin, sistemlerinizin güvenliğini test edelim.

Memnuniyet kriterimiz:
Performans – Beklenti = Müşteri Memnuniyeti. Çünkü biz, sorumluluk alır, doğru sorular sorar, söz verir ve sözümüzü tutar ve seçenekler üretiriz.